Култура

Диабетици от Пещера организират поход

Пещера. Дружество „Диабет“ в Пещера ще проведе излет по повод Еньовден- деня на билките, съобщи Васил Мулетаров-председател на организацията. В инициативата са поканени да се включат и хора с добро здравословно състояние, уточни Мулетаров. Излетът ще се проведе на 24 юни- вторник от 09.30ч. Пещераинфо припомня, че в  Дружество „Диабет“ в Пещера членуват 305 болни от коварната болест, в Радилово членската маса наброява 50.