Денят започна с грозна реклама на Пещера.
Даниела Янакиева от нашия град е изпратила видео с чаша вода на БТВ.
В сутрешното си предаване, националната телевизия показа живи организми, които плуват в пълната чаша с вода, която жената си е наляла от чешмата.
Считаме, че Община Пещера и ВиК дължат обяснение за това, което се случва с водата в града!
От различни точки на Пещера има сигнали за влошено качество на водата…

