Общество

Клуб „Фото мания“ се събира за втори път

Пещера. Втора сбирка на Клуб „Фото мания“ в Пещера ще се проведе на 28 май от 17.30ч. Сбирките се провеждат всеки четвърти четвъртък от месеца / последния четвъртък/ от 17:30 часа, припомнят от ръководството на фотографите. Помещението се намира на втория етаж на Читалището. „За тези които решат да дойдат на сбирката ще има човек пред входа , който ще ги упътва“, уточниха почитателите на обектива в града.