Колкото и да не искаме, колкото и да е топъл септември, ние си знаем, че има ли буквата Р в месеца, лятото вече си тръгва необратимо…
Надяваме се повечето от нашите читатели да са имали възможност да отидат на море, да са събрали слънчева енегрия и хубав тен.
Дамите обаче знаят, че шоколадовия загар изтощава кожата, особено на лицето.
За това е важно да и се обърне нужното внимание.
Защото след лятото кожата може да изглежда загоряла и свежа, но истината е друга – тя е жадна, суха и изтощена. Слънцето, солената вода и климатикът разрушават бариерната ѝ защита, а това води до: по-бързо стареене, по-дълбоки бръчки, сив, уморен тен, предупреждава Гергана Ганева от She`s center.
За това тя препоръчва хидратираща терапия като рестарт за кожата – връща влагата, възстановява блясъка и я зарежда с енергия отвътре.
„Ако искаш отново да се погледнеш в огледалото и да видиш свежа, отпочинала кожа – сега е моментът да го направиш“, казва сертифицираният козметик от Пещера, която не спира да инвестира в подобряване на възможностите за жените от Пещера и региона/а и не само жените/.
Запази своя час в She`s center и върни живота на кожата си още тази седмица!

