Криминално

28- годишна жена от Пещера блъсна две деца

Пещера- Стара Загора. Две деца, момченце на 5 години и 11-годишно момиченце, пострадаха на пешеходна пътека в Стара Загора. Инцидентът е станал в петък около 15:00 часа на улица „Хан Аспарух“, където лек автомобил "Нисан Алмера", управляван от 28- годишна жена от град Пещера се врязал в спрян на пътното платно „Форд мондео“. При удара спрялата кола се изместила и ударила пресичащите в този момент пътеката деца.
След преглед, извършен на място от екип на ЦСМП–Стара Загора, е установено, че момчето е с охлузна рана на десния крак, а момичето е с контузия на главата. Двете деца са освободени за домашно лечение, без опасност за живота.

Източник : / Монитор  /