Общество

Ще поставят камери за наблюдение в параклиса на „Св. константин“

Пещера. Постоянно пребиваващи на летовище "Свети Константин" са решили да поставят камери за наблюдение в едноименния параклис, научи репортер на Пещераинфо. Част от инициаторите са собственици на хотели и заведения в курортното място. Разходите по закупуването на модерната техника за наблюдение ще поделят помежду си, гласи информацията. Повод за крутите мерки стана пладнешкия обир на кутията в която миряните остават пари за свещите, припомня Пещераинфо. Все още не е заловен неверника, осмелил се да краде от святото място.