Пещера. В училище "Патриарх Евтимий" бе доставена част от екипировката, с която ще бъдат оборудвани младите доброволци по програмата "Детско полицейско управление". Жилетките са сполучливи и съобразени с размера на децата. Те ще могат да ги сложат в деня на откриването – 16 май. От учебното заведение благодарят на кмета на Община Пещера – Николай Зайчев, с чиято помощ бяха осигурени екипите.
Пещераинфо припомня, че програмата се реализира със съдействието на МВР, МОН, Министерство на младежта и спорта, Министерство на правосъдието, БТС, БПЦ и НСОРБ.

