Вашите сигнали

Поредният запален контейнер възпламени и кола?

Пещера.Кола горя в Пещера снощи, а пожарът най-вероятно е тръгнало от запален контейнер, коментират очевидци на инцидента. Въпреки многократните предупреждения към гражданите да не изхвърлят горящи отпадъци от печките на твърдо гориво в съдовете за смет, това явно продължава. Инцидентът е станал на ул.“Св.Константин“ в Пещера. Хората, които са били привлечени от пламналата кола предполагат, че се е възпламенил кошът за боклук, който често се е палил от сгурията, а оттам е пламнала и колата. Само бързата намеса на пожарната е предотвратила по-сериозен пожар.