Няма и два месеца откакто площадката за стрийт фитнес бе открита и тя вече не изглежда като в началото. 3 от монтираните там пейки са били откраднати, научи Пещераинфо. Явно някой е решил, че могат да му бъдат полезни, а нуждите на младите хора са без значение, както и разходът направен, за да има там къде да се сяда!
Продължават да изчезват и новозасадените цветя!
Пещерци бъдете бдителни! Нека не позволяваме да се руши направеното!

