Пещера.На улица в Пещера автопатрул извършил проверка на лек автомобил „БМВ”. Водачът му Г.П.-48г. от Батак бил тестван с дрегер. Пробата отчела 1.70 промила концентрация на алкохол. От полицията уточниха, че аналогичен случай е регистриран и с 44-годишния И.Ч. от Радилово, който е хванат да шофира с 2.76 промила. Мъжете са задържани в ареста, а спрямо тях са образувани полицейски производства.

