Вашите сигнали

В ОУ „Петко Р.Славейков“  се проведе положителна педагогическа практика

Пещера. За поредна година в ОУ „Петко Р.Славейков“ – Пещера  се проведе положителна педагогическа практика /открит урок/. Откритият урок бе по български език и литература в ІV а клас с преподавател Сема Бурнусузова. Пред погледите на родители на учениците и учители от училището ни, децата показаха своите знания за пряко и преносно значение на думата, за синоними и антоними. Часът премина под формата на екипна работа. Четвъртокласниците впечатлиха гостите с уменията си точно и правилно да се справят с граматическите задачи. Директорът на училището- г-жа П. Христоскова поздрави децата за успешно преминалия урок, пожела им здраве и много добре представяне на външното оценяване в края на учебната година.