Институции

В Община Пещера започва да функционира „горещ телефон“

Пещера. В Община Пещера започва да функционира "горещ телефон", съобщиха от пресцентъра на администрацията. На телефон 0350 / 6-22-16, всеки  работен ден от 8.30 до 17.30 часа ще се приемат сигнали за забелязани нередности и нарушения на територията на града, Радилово и К. Димитриево. Приетите от служител обаждания ще бъдат  регистрирани и разгледани от ръководството  на Общината, своевременно ще се създаде съответната организация за действие, обещават общинарите. Необходимо е да се посочи име, адрес и  телефон за връзка. Анонимни сигнали няма да се приемат, уточняват от администрацията.